30 Aralık 2012 Pazar

Tanışıklık

Tüm geçmişine, tüm hakkında bildiklerinize, tüm ortada olanlara rağmen biriyle tanışma, onu tanıma gayretinize, her gün yeni bir yönünü keşfetmenize denen şeydir aşk.

3 yorum:

 1. bence o ask değildir ve de kimsenin geçmişini öğrenmekte mümkün deildir olamazda asla;insanların çoğu iki yüzlüdür asıl yüzlerini; kendilerine asık ettikten sora gösteriolar . sen yazılan yorumlara niden cevap yazmıyon ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumlara yorum yapmanın yerinin burası olmadığını düşünüyorum. Çünkü burayı bir "feysbuk" ya da "cikcik" gibi kullanmak istemiyorum.

   Ancak çok yanlış anlaşıldığımı düşünürsem ya da bir konuda düzeltme yapma ihtiyacı duyarsam yorumlara cevap yazıyorum. Ayrıca açık ismi ile yani anonim olarak yorum yazmayanlara da eposta göndererek, bunu kabalık olarak görmemelerini ve nedenini izah ediyorum.

   Diğer bir yönüyle de yorumlar, bir şeyin benim gördüğümden ne derece farklı görülebildiğini ortaya koyması veya anlaşılma çabamın sırf benim anlatım eksikliğim nedeniyle nasıl başarısız olduğunun yazılı kanıtları olarak durmalı. Benim yorumum bu olguyu bozar.

   Bazen ne kadar yanlış olduğumu belgelemeli düşüncelerime gelen yorumlar... Benim düşüncem her zaman doğru olamaz değil mi? Ayrıca diğer bir yönüyle tek bir doğru yoktur!

   Sayenizde bir kez daha açıklama fırsatı bulduğum bu konu için teşekkür ediyorum.

   Sil
 2. Farklı enteresan bir bakış...Haklı olabilirsin...

  YanıtlaSil

Fikriniz varsa buradan buyurun...