9 Nisan 2012 Pazartesi

Canı sıkılana tavsiyeler: Yapbozlardan uzak dur!

Hafta sonu sınavları, hafta ortası bakması gereken yeni onlarca iş konusu, okumak için aldığı onlarca kitabı sırada bekleyen ve üstüne de şehrinde hava güzel olan biri hafta sonu ne yapar? Yapboz! Bu yeni yapbozları çözmek akıllı adam işi değil! (Hoş ben de akıllı olduğumu iddia etmiyorum ya neyse.)
Canı sıkıldığı için yapboz (eskiden neden bu ismi vermişiz bilmiyorum ama bu yeniler hiçte yaptıktan sonra bozulacak şeyler değiller) alıp yapmayı düşünen kişiye tavsiye; Ya basit bir şey al ya da hiç bulaşma!

Not: Resimdeki yapboz "Coastal Splendor" adında alt tarafı 500 parçalık bir model. Bunun bir kaç binlikleri de var ve onlarla uğraşmak hakikaten akıllı insan işi değil. Tabii eğer benim gibi önünüze aldığınız her işi bitirme gayretinde olan biriyseniz.

1 yorum:

  1. canı sıkılana tavsıyeleri görünce hah buldum :) dedim ve tıkladım.sonra devamına baktım onuda şöyle okumuşum yobazlardan uzak durun;yazının devamını okuduğumdaysa gerceyi öğrendim :) yapbozlardanmış uzak durunmuş :) doğru söylüyon ondan da uzak durmak gerek insan bi kaptırdımı kendını kaptırıyor.herseyin fazlası zarar dedıyın gibi

    YanıtlaSil

Fikriniz varsa buradan buyurun...